zapisz się
INDYWIDUALNOŚĆ
PROFESJONALIZM
Nasze miejsce zostało stworzone dla ludzi myślących o zdrowiu w jego kompletnym znaczeniu. Wierzymy, że mądry trening, połączony z fizjoterapią i osteopatią, świadomy oddech oraz przemyślane żywienie składają się na wysoką jakość życia. Sami w codziennym życiu hołdujemy uznanym przez nas zasadom, czerpiemy z tego korzyści i chcemy przekazywać naszą wiedzę, umiejętności i wszelką pomoc Wam. Jesteśmy zespołem, którego nadrzędnym celem jest Twoje i nasze zdrowie. Zapraszamy Cię do centrum, w którym zadbamy o to, aby motywacja, świetne samopoczucie i dobry humor Cię nie opuszczały. A dodatkowo, by Twoje ciało cieszyło się zdrowiem, poczuciem zbalansowania i harmonii. Od wielu lat współpracowaliśmy i wciąż współpracujemy ze sobą wymieniając się usługami, wiedzą, motywacją, pomysłami i nie wyobrażamy sobie bez tego dnia. Idea wypełnienia przestrzeni RENu powstawała długo i z należytą dokładnością, aby dać nam pewność, że proponowane przez nas usługi to kombinacje tego w co wierzymy i do czego dążymy.
Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy w OFERCIE.
FIZJOTERAPIA
CZYTAJ WIĘCEJ
TRENING
STRONA W BUDOWIE
OSTEOPATIA
CZYTAJ WIĘCEJ
SPIRO
TIGER
ROZWIŃ WIĘCEJ
DIETETYKA
ROZWIŃ WIĘCEJ
Trening oddechowy według koncepcji SpiroTiger jest formą aktywności mającą na celu poprawę wielu funkcji układu oddechowego, tj. jego koordynację, wytrzymałość, siłę, a także elastyczność klatki piersiowej oraz całego kręgosłupa. Metoda ta została opracowana na Uniwersytecie w Zurychu . Jej największą zaletą jest fakt, że mogą z niej korzystać sportowcy, pacjenci, a przede wszystkim osoby dbające o swoje zdrowie i mające świadomość jak ważny jest oddech.
Zalety można by tutaj mnożyć, ale najlepiej sprawdzić na własnych płucach, co Tobie może dać SpiroTiger.
20 - 60 zł
Codzienne zbilansowane odżywianie jest najlepszym rozwiązaniem w zakresie profilaktyki zdrowotnej dla każdego z nas. Długo szukaliśmy optymalnych rozwiązań dla naszych klientów. Proponujemy Wam to co wypróbowaliśmy na sobie. Zacznij od konsultacji dietetycznej, podczas której sprawdzisz stan swojego obecnego zdrowia, przeanalizujesz nawyki żywieniowe i otrzymasz plan dietetyczny. Nasz dietetyk jest dla Was aby słuchać i wprowadzać modyfikacje.
80-150 zł
POBIERZ CENNIK

ZAPISZ SIĘ

Dla Twojej wygody uruchomiliśmy system rezerwacji online.
Teraz możesz umówić się na wizytę przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.
System przypomni o wizycie wysyłając wiadomość tekstową.
ZAPISZ SIĘ

TRENUJ
W GRUPIE

*zapisów należy dokonywać pod numerem telefonu +48 731 775 015 lub w recepcji REN
zobacz GALERIĘ
pon-pt 7-19
ul. Ludwinowska 11/159 kraków
kontakt@ren-krakow.pl
Recepcja 731 775 015 | Trening 501 550 225


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.