zapisz się

ZESPÓŁ

ANNA
SUCHIŃSKA
fizjoterapeutka
DANIEL
SIKORA
trener
ELA
WIELGOSZ
instruktor
KLAUDIA
CISZEWSKA
instruktor pilates

TY
szukamy właśnie Ciebie!
ANNA SUCHIŃSKA
fizjoterapeutka
Skończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Krakowskim Uniwersytecie Jagiellońskim. Praktykować zaczęłam już na drugim roku studiów, zaczynając od masaży relaksacyjnych, przez masaże lecznicze, rozpoczynając pracę jako fizjoterapeuta po ukończeniu studiów licencjackich. Wtedy jako niedoświadczony terapeuta zobaczyłam jak dużo może zdziałać świadomy ruch. Zakochałam się w metodzie Pilates i każdego dnia praktykuję i próbuję zachęcić do praktyki innych. Prowadzenie zajęć dawało mi radość i satysfakcję, a dodatkowo uzupełniało moją pracę manualną. Praca w gabinecie, wspólne treningi i zajęcia grupowe nie pozwalają mi się nudzić, wypalić i stanąć w miejscu. To działania z Wami napędzają mnie do nieustannego szkolenia. Działam zatem uczęszczając na kursy, szkolenia, biorąc udział w warsztatach zarówno z technik pracy z pacjentem, jak i ze świadomej pracy z ciałem. To wszystko było dla mnie jednak niewystarczające, poszczególne metody sobie zaprzeczały, wykluczały się, nie dawały odpowiedz na kłębiące się w głowie pytania, przedstawiały inne podejście do pracy z pacjentem. Chcąc działać jak najbardziej holistycznie, móc sprostać waszym oczekiwaniom, działać skutecznie i w zgodzie z naszymi ciałami rozpoczęłam przygodę w Akademii Osteopatii. Obecnie dzięki współpracy z Sebastianem i Alexem spełnia się moje największe marzenie. Marzenie o centrum treningu i fizjoterapii, w którym solidne, holistyczne, świadome i zaplanowane działania sprawiają, że życie moje i naszych pacjentów zmienia się na lepsze każdego dnia. Dołącz do nas! :)
DANIEL SIKORA
trener
Sport towarzyszył mi od dzieciństwa. Piłka siatkowa, rower, koszykówka, pływanie to była dla mnie codzienność. Jednak ciągle szukałem czegoś co dało by mi pełną satysfakcję i czemu mógł bym poświecić się bez reszty. Tak zaczęła się moja przygoda z treningiem siłowym. Początkowo ograniczało się to do tradycyjnego treningu kulturystycznego aż do momentu kiedy podjąłem decyzje że właśnie w tym kierunku będę rozwijał swoją ścieżkę zawodową. Zaraz po zdanej maturze udałem się na pierwsze szkolenie, był to kurs instruktora kulturystyki. Długo nie trzeba było czekać by pojawiły się kolejne szkolenia i kursy zwiększające mój warsztat trenerki (instruktor trx, ketelbells, indoor cycling, trening funkcjonalny, stretching i wiele innych). Pozyskana w ten sposób wiedza i doświadczenie pozwoliła mi na pracę z ludźmi którzy z moją pomocą chcieli zmienić swoje życie. Paradoksalnie sporym przełomem w mojej karierze okazała się poważna kontuzja kości udowej. Wyrok lekarzy był jednoznaczny „koniec ze sportem” ale ja nawet nie dopuszczałem do siebie tej myśli. Po tym przykrym dla mnie incydencie zyskałem zupełnie nowe spojrzenie na trening. Priorytetem stała się dla mnie sprawność ruchowa i zdrowe wzorce treningowe. Zacząłem poświęcać dużo czasu na poznawanie technik i ćwiczeń pozwalających mi na powrót do pełni zdrowia. Nie poddałem się i w obecnej chwili sprawność ruchowa i fizyczna jaką dysponuje jest lepsza niż u większości osób które nigdy nie miały nawet najmniejszej kontuzji. Moje życiowe motto brzmi „Całe życie idź do przodu” wystarczy tylko w siebie uwierzyć.
ELA WIELGOSZ
instruktor
Jestem osoba otwartą i lubię pracę z ludźmi. Uwielbiam sport, dlatego aktywność fizyczna jest dla mnie elementem każdego dnia. Interesuję się też kuchnią i psychologią. Pasjonują mnie podróże i lubię dzielić się z ludźmi swoimi doświadczeniami. Uważam, ze w życiu najważniejsze. to robić coś co się kocha i jest naszą pasją.

Od wielu lat jestem zafascynowana metodą ćwiczeń stworzoną przez J. Pilatesa. Wierzę, ze jest to forma ćwiczeń, która poprawia naszą postawę, uelastycznia i doskonale wzmacnia ciało. Ćwiczenia Pilates rewelacyjnie pobudzają do pracy nasz gorset mięśni głębokich, co skutkuje lepszą stabilizacją i funkcjonowaniem całego ciała. Dzięki Pilates możemy zapobiegać i leczyć dolegliwości pleców. Każdy trening wymaga od nas skupienia i zaangażowania ale gwarantuje za to większą sprawność i lepsze samopoczucie na co dzień. Pilates pozwala nam nie tylko złapać równowagę, ale tez poczuć nasz oddech, uwolnić napięcia i rozluźnić ciało.

Od pięciu lat prowadzę zajęcia prozdrowotne Pilates, Zdrowy Kręgosłup, Stretching. Pracuję z grupą oraz indywidualnie.Na swoich lekcjach staram się nauczyć świadomości własnego ciała i koncentracji na każdym detalu, tak by ćwiczenia były wykonywane właściwie, w skupieniu i w rytmie z oddechem. Największa satysfakcją w pracy jest dla mnie dobre samopoczucie ćwiczących.

Szereg szkoleń i warsztatów, które przebyłam gwarantują bezpieczeństwo prowadzenia zajęć i indywidualne podejście do każdego ćwiczącego na sali.
KLAUDIA CISZEWSKA
instruktor pilates
Sport towarzyszył mi od zawsze. Już w szkole podstawowej pokochałam bieganie, sporty zespołowe i ćwiczenia siłowe. Idąc na studia wybrałam socjologię, jednak szybko zorientowałam się, że nie jest to moja droga życiowa. Odkąd pamiętam, aktywność fizyczna sprawiała mi ogromną frajdę. Brałam udział w różnych zajęciach fitness, ale dopiero gdy zapisałam się na pole dance zrozumiałam, że najbardziej fascynuje mnie zwiększanie możliwości własnego ciała. Każdy trening przynosił nowe sukcesy, które mnie motywowały i napędzały do działania. Regularny stretching nauczył mnie, że systematyczność gwarantuje ciągły rozwój i niesamowitą satysfakcję, która przychodzi z każdym "dociągniętym" centymetrem. Eksperymentując z różnymi rodzajami aktywności fizycznej trafiłam w końcu na pilates, który połączył wszystko czego zawsze oczekiwałam od treningu: siłę, zrównoważony rozwój mięśni, balans, równowagę i co najważniejsze - kontrolę. Nie bez powodu metoda Josepha Pilatesa jest nazywana "gimnastyką myślących" - to trening dla ciała i ducha. Fascynacja tym systemem ćwiczeń wciąż motywuje mnie do ciągłego rozwoju, doskonalenia się w poznawaniu i przekazywaniu dalej tego, czego zdołam się nauczyć na różnych kursach i szkoleniach. Uważam, że świadomy ruch wykonywany z miłości do własnego ciała, połączony ze zdrowym odżywianiem, to klucz do szczęśliwego życia. Według tej filozofii staram się żyć i przekazywać dobrą energię każdemu, kto tylko zechce ją przyjąć.
TY
szukamy właśnie Ciebie!
Jesteśmy miejscem, w którym zdrowie naszych klientów stawiamy ponad wszystko. Zapraszamy do nas każdego, kto myśli w podobny sposób.

Szczególnie poszukujemy: lekarzy, fizjoterapeutów, trenerów, masażystów, coachów, dietetyków.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu wyślij CV na adres: kontakt@ren-krakow.pl. Gwarantujemy, że każde z nich rozpatrzymy.